„Osoba umiłowanego ucznia w Ewangelii św. Jana pozostaje dla mnie wielką tajemnicą. Sangwiniczny Piotr, który potrafi porzucić wszystko dla Jezusa, ale
i zaprzeć się Go, wywołuje moją śmiałość i ufność w relacji z Jezusem, natomiast umiłowany uczeń przez swoją tajemniczą, zażyłą z więź z Nim, budzi moją zazdrość”.

ks. Krzysztof Wons

Uchwyćmy się tej błogosławionej zazdrości zbierając ziarno SŁOWA w czasie spotkań Grupy „Natanael”. Pierwsze spotkanie, wprowadzające w dynamikę lectio divina, które będzie połączone z Nabożeństwem Fatimskim, rozpocznie się 13 września o godz. 19.00 w kościele św. Barbary ul. Długie Ogrody 19.

W październiku (11.10.2018r.) i listopadzie (08.11.2018r.) spotkania odbywać się będą w kościele w każdy drugi czwartek miesiąca o godz. 19.00. Na kolejne spotkania zapraszam do sali „kominkowej”. Od grudnia grupa zostanie zamknięta na nowych uczestników. 

Spotkania grupy „Natanael” mają charakter „Lectio divina w grupie”, które jest wspólnym otwieraniem się na Słowo Boże i okazywaniem z prostotą serca własnej reakcji wobec Słowa.

Jeśli chcesz dołączyć do grupy przyjdź na pierwsze spotkanie i zapisz się na listę uczestników. Ilość uczestników grupy od grudnia ograniczona do 30 osób.

ks. Piotr